poniedziałek, 20 lipca 2020

Otwórz oczy - Alicja Sinicka [PATRONAT]


Otwórz oczy to cudowne zakończenie serii. Liczę że i wam się spodoba. Myślę że taki pakiet ( Oczy wilka; W jego oczach; Otwórz oczy ) zainteresuje nie jedną miłośniczkę romansów, które nie są cukierkowe, a tajemnicze. Chcecie więcej? Pewnie. Napisze. Artur Mangano poślubił kobietę, która była dla niego całym światem. Teraz musi powiedzieć jej prawdę. Czy miłość ich uratuje? Czy podołają? Przekonajcie się czytając tą perełkę wśród romansów.

**~~ opis z okładki ~~**

Wyczekiwane zakończenie pełnej namiętności i tajemnic serii "Oczy wilka" autorki bestsellerów, Alicji Sinickiej.
 
Niewygodna przeszłość często powraca w najmniej oczekiwanym momencie. 
 
Cena za bycie żoną Artura jest bardzo wysoka. Jej ukochany wciąż patrzy na Lenę tym samym lazurowym spojrzeniem, ale w jego oczach da się dostrzec głęboką ciemność i coś, czego nie zaznała nigdy wcześniej...
 
Tajemnica, którą skrywa przed Leną Artur, wprowadzi do ich wspólnego życia chaos i zmieni wszystko. To ona musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu. To ona musi podjąć walkę o ich miłość. Musi też znaleźć w sobie siłę i zebrać resztki nadziei mimo lęku i niespodziewanych przeciwności losu. Losu, który zgotował jej nieobliczalny ukochany.

**~~ moja bezstronna opinia o tej książce ~~**

Ja zakochałam się w tym romansie. Tutaj jest lekka erotyka i znakomita historia. Cudowna bajkowa opowieść, która pyk pęka jak mydlana bańka. Problemy stają się ciężarem, a cała prawda przytłacza - czy wytrzymają?
Akcja książki już od początku zacieśnia węzeł i robi się coraz to bardziej skomplikowana. Alicja wie już jakie błędy popełniła przy poprzednich tomach i te małe niedociągnięcia poprawiła, a w ostatecznym rozrachunku znakomicie zakończyła serię!
Nie ma tu już żadnych przypadków. Wszystko jest idealnie skomponowane. Dopracowane!

Seria Oczy wilka, to nie tylko romans, ale i tajemnica, która się ciągnie przez całą serię. Jedna zostaje wyjaśniona, druga nurtuje naszych bohaterów. Alicja Sinicka wie co chce przekazać, jak ująć uczucia i przekazać emocje na papierze. Jedno zagrożenie mija, drugie wykluwa się znienacka. Artur był tajemniczy, ale jego rodzina skrywa znacznie więcej. Kim jest tajemniczy Ariel i jak najnowsze nowinki wpłyną na Lenę?

Lena jest trochę za delikatna jak na mój gust. Przeżywa zbytnio wszystko co dzieje się wokoło. Artur jednak ratuje sytuację. Jestem twardą kobietą i takie lubię. Lena jest słodka i łagodna. Jednak chce się zmienić i podbić podziemny świat firmy Artura.


Czy można przeczytać Otwórz oczy bez znajomości poprzednich części? Niby można, bo książka przedstawia dalsze losy bohaterów, ale brak znajomości początku tej relacji jest minusem. Najlepiej czytać je po kolei i odkrywać wydarzenia oraz zagłębiać się w relację między bohaterami. Sami poznajcie sekrety rodziny i firmy Mangano.**~~ wydanie ~~**


Alicja Sinicka, Otwórz oczy, stron 264


Data premiery książki: 2020-07-15

Wydawnictwo Kobiece, 2020


**~~ informacje dodatkowe ~~**Nie zapomnijcie zajrzeć na:
📧 bjcczyta@o2.pl

❗❗❗ Wszystkie recenzje, zdjęcia i teksty publikowane na stronie, są moją własnością i zastrzegam sobie do nich prawo. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób materiały - zapytaj. ❗❗❗

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz