piątek, 31 lipca 2020

Dangerous. Tom 1: Cassiano Boss - Angelika Łabuda [PATRONAT] 18+

Literatura erotyczna. Jednym się podoba inni uważają że przedział między lekkim romansem a bardzo wulgarnym erotykiem jest zbyt mały i zbyt wiele książek trafia do jednego worka... Więc każdy musi oceniać według siebie. Ja dziś zachęcam was do przeczytania pierwszego tomu trylogii Dangerous, która to jest moim patronatem. Według mnie lektura pikantna, ale taka ze smakiem. To taka papryczka chille, która jest dodana w odpowiedniej proporcji do potrawy i dla smakosza jest jej idealnie. Nie za ostro, nie pojedyńcze płatki, lecz w punkt! Taki właśnie jest pierwszy tom. Zachęca do lektury, zaciekawia, daje idealną dawkę namiętności oraz irytuje w minimalnym stopniu.

**~~ opis z okładki ~~**

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie.

Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie.

Brzmi jak bajka? Ona już dawno przestała w nie wierzyć.

Dwudziestosześcioletnia Anastasia Jones pracuje w punkcie nadawania paczek. Wiedzie normalne życie, które jednak jej nie zadowala. Szuka mężczyzny na stałe, lecz do tej pory żaden z kandydatów nie potrafił ujarzmić jej burzliwego temperamentu. Co więc się stanie, gdy na swojej drodze spotka niebezpiecznego gangstera z podejrzaną przeszłością? Miłość nie wybiera, ale przeznaczeniu przecież można pomóc.

Dwudziestodziewięcioletni Cassiano Lorenzo, przystojny i bogaty prezes jednej z największych korporacji w Nowym Jorku, jest obiektem westchnień każdej kobiety. Co środę wysyła tajemnicze paczki do Włoch. Piękna pracownica punktu nadawczego sprawi, że jego świat wywróci się do gory nogami. Czy mężczyzna z mroczną przeszłością będzie potrafił okiełznać pannę Jones i ukryć ją przed swoją włoską rodziną? Jaką tajemnicę skrywa za oceanem?

O autorce
Angelika Łabuda urodziła się w 1997 roku. Pochodzi ze Śląska, z wykształcenia jest dietetykiem klinicznym. Swoją debiutancką książkę zatytułowaną "Cassiano" opublikowała na Wattpadzie. Jej twórczość porusza głównie tematykę romansów, chętnie sięga również po wątki erotyczne. Na swoim koncie posiada napisaną wraz z Pauliną Nowaczyk i docenioną przez czytelników powieść "Meksykański kartel". Książka, podobnie jak ta najnowsza, jest mocno nasyconą wątkami ze świata przestępczego opowieścią o miłości.**~~ moja bezstronna opinia o tej książce ~~**

Zawsze sceptycznie podchodzę do blogerów, którzy sami tworzą. Różnie bowiem to bywa. Nie wiem dlaczego, ale w większości przypadków sami oceniają książki bardzo surowo, a do swojej twórczości podchodzą - jak każdy autor - chcę zarobić. Kiedy więc dostałam tekst bałam się, że będzie to kolejny romans, nudny i przewidywalny, lub gniot jak... - a nie napiszę, bo już wyparłam ten tytuł z głowy ;) No i jakie było moje zdziwienie podczas lektury i po jej zaskoczeniu! Wow! Angelika znakomicie sprawdziła się w roli autorki. Doskonale wie czego oczekuje teraz czytelnik i wie jakich błędów nie należy popełniać. Sztuką jest oceniać swoją twórczość krytycznym okiem, a widać, że ta książka jest dopracowana.

DARMOWY FRAGMENT
Hot book !! Jest to książka z miksem jaki lubię. I spokojnie. Pierwsze myśli, że to polski mix włoskiej mafii z "365 dni" i Szarego z trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to tylko pozory. Książka wciąga od pierwszych stron i im dalej w los Anastasii tym lepiej. Płacz, śmiech i seks - hot! O czym jest? Historia przedstawia losy 25-letniej Anastasii Jones, która jest pracownikiem punktu nadającego przesyłki. Życie, które prowadzi, nie przynosi jej satysfakcji. Kobieta marzy o wielkiej miłości, jednak jej temperament stanowi nie lada wyzwanie zarówno dla potencjalnych kandydatów, jak i dla niej samej.

Zwraca uwagę na mężczyznę, który każdego tygodnia nadaje u niej paczki zaadresowane do Włoch. Niejaki Cassiano Lorenzo jest prezesem jednej z największych korporacji w Nowym Jorku i obiektem westchnień wielu kobiet. On jednak jest zainteresowany tylko jedną – piękną pracownicą punktu nadania przesyłek. Między nimi narodzi się gorące uczucie, które zamiast bajkowym zakończeniem okaże się jedynie początkiem niebezpiecznych zdarzeń.

 
Cassiano Lorenzo to tajemniczy Włoch, który nadaje u Any tajemnicza przesyłkę. To że między nimi iskrzy od początku widać. Jednak zaginięcie cennej przesyłki zmienia świat dziewczyny. W książce jest gorąco, ale sceny seksu są nieliczne i za każdym razem inne. Pozostała erotyk jest idealnie dodawana. Nie ma tu takich chamskich scen co jest plusem. Gorący Cassiano rozpala i uwodzi. Władczy ale zakochany młodzieniec opiekuje się dziewczyną, która nie jest idealna. Tekst jest prowadzony z dwóch punktów widzenia co daje czytelnikowi możliwość poznania obojga bohaterów, ale i poczucia ich emocji. Czy oboje czują miętę czy to tylko gra?
Jak wiele tajemnic skrywa Cassiano? Czy jego uczucia są prawdziwe, czy to tylko gra rodzinna? Jak wiele jest w stanie zrobić Elena, Marco aby władza była w ich rękach?
Dwaj bracia. Który lepszy? Który był pisany Anastasi? Którego wybierze? Czy to tylko gra z góry wiadomym zakończeniem? Czy emocje i porządnie wygrają? Czy Ana wie co robi? Czy panowie zranią dziewczynę która o niczym nie wie? Jaki będzie finał tej książki? Czy prawda zawarta w liście wyjdzie na jaw czy to tylko informacja która będzie asem w tej rozgrywce?

Tak wiele pytań. Tak wiele się dzieje. Koniecznie musicie przeczytać książkę, aby poznać odpowiedzi na pytania oraz rozwikłać zagadkę związaną z tajemniczym PAKTEM.

Uważam, że Angelika znakomicie wprowadziła czytelnika w serię. Wiedziała co chce osiągnąć i jej się to udało. Zachęciła do czytania, sprawiła, że każda kolejna strona rozpalała emocje i zainteresowanie. Finał - petarda! Bohaterów się lubi lub nie - w zależności od tego czy lubicie klimat włoskiej mafii oraz gorących relacji. Erotyk, który zawiera tajemnicę, a tajemnica sprawia, że bohaterowie się kochają i nienawidzą jednocześnie.

Ja jestem zauroczona. Angelika kupiła mnie swoja dojrzałością, podejściem do tematu, pomysłem i wykonaniem. Najgorsze jest to, że autorka nie chce powiedzieć kiedy kolejny tom, a to największy cios dla takich serii - chyba wolałabym ją czytać jak będzie cała wydana - tom za tomem.


Książka jest dostępna jako ebook oraz jako audiobook na Legimi więc serdecznie wam polecam. Czytana jest przez kobietę i mężczyznę - jak w książce - dwa punkty widzenia. Serdecznie polecam i podpisuję się!


**~~ wydanie ~~**


Angelika Łabuda, Cassiano Boss, stron 


Data premiery książki: 2020-07-29

Wydawnictwo Kobiece, 2020**~~ informacje dodatkowe ~~**


📚 @bjcczyta http://bjcdobryfilmijeszczelepszaksiazka.blogspot.com/

Nie zapomnijcie zajrzeć na:
📌 Instagram: https://www.instagram.com/bjcczyta/
📌 Facebook: https://www.facebook.com/bjcczyta/
📧 bjcczyta@o2.pl

❗❗❗ Wszystkie recenzje, zdjęcia i teksty publikowane na stronie, są moją własnością i zastrzegam sobie do nich prawo. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób materiały - zapytaj. ❗❗❗

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz