wtorek, 8 października 2019

ZAPOWIEDŹ => "Łowcy płomienia" Hafsah Faizal <= PATRONAT

Miło mi was już po raz kolejny poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę "Łowcy płomienia" utalentowanej autorki Hafsah Faizal. Zapiszcie tytuł na listę książek wartych przeczytania! Poznajcie starożytną Arabię w powieści fantasy. Przeczytajcie fragment i sami zdecydujcie, czy to coś dla was.*~ OPIS KSIĄŻKI ~*
Ludzie mogli żyć, bo ona zabijała.
Ludzie umierali, bo on żył.

Zafira jest Łowcą. Aby wykarmić swoich ludzi, przebiera się za mężczyznę i rusza na polowanie do przeklętego lasu Arz. Nasir jest Księciem Śmierci. Zabija każdego, kto ma śmiałość przeciwstawić się jego despotycznemu ojcu – królowi.
Gdyby odkryto, że Zafira jest dziewczyną, nikt nie przyjąłby od niej pomocy. Gdyby Nasir okazał komuś łaskę, jego ojciec wymierzyłby mu brutalną karę.
Oboje są już żywą legendą królestwa Arawiyi – chociaż żadne z nich nie chce nią być.
Szykuje się wojna, a mroczny, magiczny las Arz z każdym dniem się rozrasta, rzucając cień na ziemie królestwa. Gdy Zafira wyrusza na poszukiwania zaginionego artefaktu, który jest w stanie przywrócić magię w jej udręczonym świecie, Nasir także otrzymuje od króla zadanie. Ma odnaleźć ten sam artefakt i zabić Łowcę. Jednak w trakcie ich podróży budzi się starożytne zło – a to, za czym oboje podążają, może stanowić większe zagrożenie, niż są w stanie to sobie wyobrazić.

Akcja powieści Łowcy płomienia jest osadzona w niezwykłym świecie zainspirowanym starożytną Arabią. To niesamowicie wciągający debiut o miłości, pokonywaniu strachu oraz decydowaniu o tym, kim naprawdę chce się być.

Gorąco polecam! @bjcczyta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz