piątek, 11 stycznia 2019

Miłość i inne szaleństwa TOM2: Wierność jest trudna - Agata Przybyłek

Autorka Ja chyba zwariuję! znowu przenosi nas do rodziny, tym razem historia dotyczyć będzie Elizy, jej siostry bliźniaczki Patrycji i jak zawsze nieobliczalnej mamy Sabiny. 
 
Jest to kolejna książka równie zwariowana i zaskakująca. Komedia jak poprzedni tom. I już w najbliższą środę do sprzedaży wkroczy kolejny, już trzeci tom z serii i nie mogę się doczekać! 
 
Autorka skradła moje obyczajowe serce tym cyklem.
 
Eliza przygotowuje się do ślubu z Pawłem, a prawie całej rodzinie udziela się euforyczna atmosfera. Sceptyczna jest zdeklarowana singielka siostra bliźniaczka, która twierdzi, że aby zjeść lody nie trzeba kupować lodziarni i w pełni korzysta z życia wykorzystując facetów, których spotyka na swojej drodze. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyn pojawi się Szczepan, który poprawnej, dobrze ułożonej Elizie zawróci w głowie.


 
Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu? A może Patrycja zmieni zdanie, ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty i pomyśli o zamążpójściu? Szczepan musi wybrać między delikatną, eteryczną dziewczyną, a przebojową, agresywną i zdolną do wszystkiego siostrą. Przekonaj się, do czego mogą być zdolne siostry bliźniaczki, którym przyszło rywalizować o mężczyznę!

Agata Przybyłek lekko i z humorem - w swoim stylu - opowie o tym, że wierność nie jest najłatwiejsza w obliczu pokusy i nie zawsze trzeba się jej oprzeć. Uwielbiam Agatę i jej pióro dlatego polecam wszystkim czytelnikom.Siostry Niny - poznaliśmy ją w Ja chyba zwariuję! - nie zawodzą, a gdy do tego dodamy szaloną i nieprzewidywalną oraz jak na swój wiek niedojrzałą matkę dziewczyn - Sabine oraz facetów, to mamy romantyczną historię, prozę życia oraz nieprzewidywane zwroty akcji. Mam nadzieję, że będziecie się bawić tak dobrze jak ja!

Tytułowa wierność odmawiana jest przez wszystkie przypadki, autorka nas zaskoczy i co najgorsze na koniec pozostawi nas w niepewności, bo zakończenie sugeruje, że jeszcze się spotkamy z rodziną Sabiny.

Polecam ze względu na zabawne historie, charakterystyczne postaci, które zostają w pamięci na dłużej. To czego nie było w pierwszym tomie to tematy poważne jak wierność i zdrada. Staniemy przed ważnym pytaniem: Czy flirt w internecie jest już zdradą, czy jeszcze nie i co jest potrzebne kobiecie, aby czuła się kochana i szczęśliwa?

Jest to materiał na dobrą romantyczną komedię z intrygą w tle, no i tym razem Agata Przybyłek poprawia nastrój nie tylko w jesienne wieczory, ale i zimowe długie noce.


Trzeci tom bestsellerowego cyklu Miłość i inne szaleństwa będzie kolejną przezabawną opowieścią o tym, że uciekając przed problemami, można czasem wpaść z deszczu pod rynnę.

 


Agata Przybyłek, Wierność jest trudna, stron 390 

 

Data premiery: 2018-08-22

Wydawnictwo Czwarta Strona, 2018


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu.


4 komentarze: