piątek, 12 października 2018

ZAPOWIEDŹ => Labirynt strachu Tom II Światło jest kapryśne - Beata Nowosielska <= PATRONAT

Miło mi poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę polskiej autorki, kontynuację Labirynt strachu, czyli Labirynt strachu Tom II Światło jest kapryśne.

"A więc klamka zapadła. Wracamy do siedliska. Do wspomnień, które budziły nas każdej nocy, do domu, który zniszczył w nas radość życia i zabrał przyjaciół, do wakacji, które okazały się najgorszym koszmarem. Do miejsca, gdzie wszystko jest możliwe, gdzie sen to zbawienie, a rzeczywistość – pułapka.
To była trudna decyzja, którą jednak musieliśmy podjąć na przekór zdrowemu rozsądkowi. Musieliśmy tam jechać, inaczej moglibyśmy popaść w paranoję i szaleństwo. Musieliśmy się upewnić. Lepiej wiedzieć, na czym się stoi, niż tworzyć chore filmy w głowie, w której rany jeszcze się nie zagoiły.
Bałam się tak jak jeszcze nigdy od roku, w każdej sekundzie wracały wspomnienia, które udało mi się zrzucić w głąb świadomości. Teraz wracało wszystko. Dobre i złe, smutne i tragiczne, ale już jestem dorosła, już wiem, że tak trzeba."! ! ! Premiera 12 - 10 - 2018 ! ! !
*~ OPIS KSIĄŻKI ~*

Złe wspomnienia? To najlepsze, co może cię tu spotkać...

Rok po spędzeniu traumatycznych wakacji w siedlisku, podczas których Sara straciła kilkoro przyjaciół, w gazecie znów ukazuje się ogłoszenie o możliwości wynajmu domku pośrodku lasu. Sara, Marek i Witek decydują się sprawdzić, czy ktoś nie uległ urokowi miejsca i nie wybrał się tam na pozornie beztroski urlop. Okazuje się, że w siedlisku wciąż dzieją się rzeczy, które trudno wytłumaczyć w logiczny sposób. Kiedy przyjaciele odnajdują dziwnie zachowującego się mężczyznę, natychmiast postanawiają dowiedzieć się, co stało się z resztą jego rodziny, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Gra toczy się o wysoką stawkę, jaką jest życie dziesięcioletniego Willy’ego, poszukiwanego przez niebezpiecznych ludzi...
Czy uda się uratować członków zaginionej rodziny? Kto i dlaczego pragnie schwytać chłopca? Co tak naprawdę dzieje się w tym pełnym zagadek miejscu?


Gorąco polecam! @bjcczyta

Książkę można już zamawiać tutaj...

4 komentarze:

 1. Nie słyszałam o niej wcześniej, ale zapowiada się nieźle :) Gratulacje patronatu! Fajnie, fajnie, że nasi polscy autorzy są promowani przez blogosferę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nasi autorzy piszą doskonale i trzeba ich promować, bo dorównali już znanym i lubianym światowym pisarzom :) A co do niesłyszenia o książce wcześniej - musisz tu być krótko, bo pisałam o pierwszym tomie :) Zapraszam do lektury.

   Usuń
 2. Nie czytałam poprzedniej części!
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Może się Pani skusi? P.S. Tak między nami - na rozdanie chyba będą oba tomy więc jest szansa na poznanie całości :)

   Usuń