czwartek, 11 października 2018

ZAPOWIEDŹ => Korona przeznaczenia - Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka <= PATRONAT

Miło mi poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę polskich autorek, kontynuację Klątwy przeznaczenia, czyli Koronę przeznaczenia.

Polecajka już była, moją miłość do tych uzdolnionych kobitek znacie więc dziś zostawiam wam tylko okładkę i opis wydawcy.
! ! ! Premiera 25 - 10 - 2018 ! ! !


*~ OPIS KSIĄŻKI ~*

Były Mistrz Walk i jego ukochana uciekają ze Związku, aby rozpocząć wspólne życie na śnieżnej Północy, jednakże Przeznaczenie okazuje się silniejsze od marzeń. Przeszłość żąda od kochanków zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy. Severo, by ratować ukochaną, zostaje zmuszony do zawarcia krwawego paktu oraz wzięcia udziału w politycznej rozgrywce, której stawką jest tron Cesarstwa. Tymczasem Mrok, wykorzystując naiwność ukochanej byłego Mistrza, uwalnia się z wiekowego więzienia, by dopełnić zemsty i zmienić Los Kontynentu. Czy miłość może usprawiedliwić zbrodnię? Czy każdą krzywdę można wybaczyć?

Bohaterowie Klątwy Przeznaczenia powracają w drugim, zamykającym serię tomie. Zmierz się z ciążącą nad nimi klątwą i poznaj zakończenie ich historii.Gorąco polecam! @bjcczyta

Książkę można już zamawiać tutaj...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz