czwartek, 2 sierpnia 2018

Podniebny - Kerstin Gier [POLECAJKA]

Kochani! Dziś rewelacyjne wieści dla fanów twórczości Kerstin Gier. Osoby znające autorkę wiedzą, że zbliża się premiera książki Podniebny. Tym co autorki nie znają polecam jej poprzednie serie, które skradły nasze serca: Silver, czy Trylogię Czasu.

A dziś trochę o nowości, która premierę będzie miała już we wrześniu. Podniebny to "trzymająca w napięciu powieść dla młodzieży, w której nie zabraknie wątku sensacyjnego i miłosnego, a to wszystko z niewielką szczyptą magii oraz sporą dawką humoru. Dzięki oryginalnemu stylowi pisania, nieodłącznej dawce humoru i niesztampowym bohaterom, Podniebny to powieść, która oszołomi, zauroczy i zapewni czytelni(cz)kom doskonałą zabawę."

Zainteresowani? Bo ja bardzo! No to teraz opis:
"Siedemnastoletnia Fanny rzuciła szkołę i w Alpach Szwajcarskich odbywa praktykę w hotelu Château Janvier, który wszyscy pieszczotliwie nazywają Podniebnym. W okresie świąteczno-noworocznym podupadły już nieco hotel z tradycjami przeżywa prawdziwe oblężenie. Zjeżdżają tu najróżniejsi goście – od światowej sławy łyżwiarki, przez autora krwawych thrillerów i dziennikarzy po rosyjskich oligarchów – a przychylać im nieba będzie cały zastęp świeżo zatrudnionych pracowników.

Wraz z pomocą Bena, przystojnego syna właściciela, i tajemniczego Tristana, który potrafi wspinać się po fasadzie budynków jak kot, Fanny spróbuje pokrzyżować szyki pewnym złym ludziom. Postara się też zachować zimną krew (i pracę!), oraz znaleźć pomysł na życie, a może nawet miłość…"To co wpiszecie książkę na listę swoich zakupów? Ja polecam! To pozycja typu feel good – idealna na jesienne popołudnia i zimowe wieczory. Będzie to również doskonały prezent na urodziny, czy może już nawet na mikołajki. Książka prezentuje się rewelacyjnie w zachwycającej oprawie graficznej autorstwa Evy Schöffmann-Davidov, która swego talentu użycza wszystkim młodzieżowym książkom Kerstin Gier. Książka jest dedykowana osobą w wieku +12 więc będzie idealnie wpisywała się w styl(?), gatunek young adul.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz