piątek, 15 czerwca 2018

Kupidyn w spódnicy. TOM2 Miłość w kolorze bieli - Magdalena Trubowicz

Każdy lubi dostawać prezenty. Wiele osób cieszy się nawet z książki :) Ja tak właśnie miałam kiedy otrzymałam Miłość w kolorze bieli. No, ale sprawdzając o czym jest książka zauważyłam, że jest to drugi tom. A że nie wczytywałam się w recenzje, aby nie zepsuć se zabawy z czytania postanowiłam kupić pierwszy tom. No bo jak czytać drugi bez poprzedniego? No więc Kącik zagubionych serc znajdziecie na blogu, a dziś będzie o innej historii. Serię łączy miłość autorki do ludzi.


Trzy pokolenia kobiet. - To zazwyczaj nie kończy się ciekawie ;)

Laura, Ela i Kaja prowadzą salon sukien ślubnych. Historia o trzech kobietach, historia o miłości. A wszystko to dzieje się w salonie Embarras. - swoją drogą piękna nazwa, taki ambaras (
kłopot sprawiany przez jakąś osobę lub rzecz*) :P"Dla kogo zabiją  dzwony kościelne?

Salon sukien ślubnych „Embarras” to miejsce jedyne w swoim rodzaju. To właśnie tutaj przeplatają się radości i smutki przyszłych panien młodych, co przyprawia o niejeden ból głowy jego właścicielki: Laurę, Elę i Kaję, które prowadzą rodzinny biznes.
Do salonu przychodzi właścicielka biura matrymonialnego „Kupidyn w spódnicy”, Wanda, w towarzystwie  Barbary – narzeczonej swojego byłego męża. Mają wspólnie wybrać suknię dla Barbary, która szykuje się do ślubu. Sprawa może wydawać się dziwna, ale tylko na pierwszy rzut oka, „Embarras” gości bowiem tylko osobliwych klientów. Oprócz nich, w pobliżu uroczych bohaterek kręcą się różni, szczerze zainteresowani nimi kawalerowie."


Jak głosi przysłowie "bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz", jest pewnym podsumowaniem, życia jednej z właścicielek. Książki Magdalenu Trubowicz są lekkie, przyjemne z humorem i miłostkami oraz życiowymi dylematami, a może tylko rozterkami? ;) Już czekam na następną część bo wiem że się nie zawiodę!


Salon sukni ślubnych z czterdziestoletnia tradycją ma swoje tajemnice i sekrety tak jak każda z głównych bohaterek, żeby się dowiedzieć dlaczego brat bliźniak męża Laury - seniorki rodu, wrócił do kraju musicie przeczytać książkę. Dlaczego perfekcyjny organizator ślubów Mateusz Fox swoje klientki przyprowadza tylko do ambarasu dowiecie się z książki z barwną okładką. I co ma wspólnego samochód z okładki z życiowymi decyzjami Kaji też dowiecie się z książki. Na dodatek jeżeli chcecie się pośmiać lub wzruszyć historią, którejś z panien młodych to też w tej książce. Różnorodność postaci gwarantuje dobrą lekturę!
Magdalena Trubowicz​, Miłość w kolorze bieli, stron 335


Data premiery: 2018-01-17

Wydawnictwo Czwarta Strona, 2018


Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz