sobota, 30 czerwca 2018

Buntowniczka z pustyni TOM3: Duchy rebelii - Alwyn Hamilton

"Piasek pustyni wypełnia jej duszę!"

Trzecia część bestsellerowej serii buntowniczki z pustyni to wielka zamieć i jeśli myślicie, że burza to najgorsze co może nadejść, to znaczy, że nie wiecie jakie szkody może narobić burza piaskowa! Tym razem pozbawi Was tchu i będzie trzymać w napięciu, do ostatniej strony. Wrażenia po lekturze będą się tak długo trzymać jak długo opada kurz po bitwie!

Jeśli nie znacie losów Amani i innych bohaterów to klikajcie w ten link na @taniaksiążka.pl - koniecznie
trzeba tę serię mieć w swojej biblioteczce!

"Kiedy Amani Al-Hiza uciekała z zabitego deskami miasteczka, nie sądziła, że dołączy do rewolucjonistów, a co dopiero, że stanie na czele rebelii. Ale nie ma innego wyjścia, gdy żądny krwi Sułtan Miraji więzi Księcia Buntownika w mitycznym mieście Eremot.

Amani uzbrojona jedynie w rewolwer, zimną krew i potężną moc Półdżina musi przeprowadzić grupę rebeliantów przez bezlitosną pustynię. Jednak ma wrażenie, że jedyne, co jej się naprawdę udaje, to prowadzenie ich na pewną śmierć."

"Rozpadałam się w jego rękach, a on w moich. Oboje rozsypaliśmy się w pył, piach i iskry, aż staliśmy się nieskończonymi, splątanymi ze sobą gwiazdami na nocnym niebie."

I co tu napisać? Wiecie jaka byłam zszokowana kiedy dowiedziałam się że to już koniec i że jedyne na co mogę liczyć to tylko opowiadania?! Niby super, że będą, ale kurczę to koniec świata Amii!! (płaczę!)

Kocham trylogie! Uwielbiam te wspaniałe książki, które zapadają w pamięć i zostają z nami na długo. Dziękuję Alwyn Hamilton za kolejną taką serię!

 "Ten, kto nie boi się śmierci, jest albo głupi, albo kłamie."Alwyn Hamilton, Duchy rebelii, stron 560

 

Data premiery: 2018-06-06

Wydawnictwo Czwarta Strona, 2017


Książka przeczytana dzięki uprzejmości wydawnictwa.Książka należy do gatunku young adult, który jest promowany logiem We need YA.


https://www.facebook.com/WeneedYAbooks/

2 komentarze:

  1. Przez ciebie mam tylko coraz większą ochotę na ten cykl, a pieniądze odłożone na wyjazd haha :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co ja poradzę, że się opłata ;) A co do pieniędzy - zapraszam na moje rozdanie ( o tutaj https://www.instagram.com/p/Bmfs-MpAznR/?taken-by=bjcczyta - do wygrania dowolna książka, więc możesz podać buntowniczkę ;) ).

      Usuń