poniedziałek, 14 maja 2018

Recenzenci...

Witajcie! Dziś mam dla Was same dobre nowiny.
Pierwsza z nich to kolejne współprace, które zawierane są dzięki obecności tu i na portalach wielu osób. Jestem zaskoczona, że codziennie przybywają osoby i mile doceniona, że zostajecie na dłużej. W podzięce oczywiście przygotuję dla wielu z Was konkursy - oby każda duszyczka znalazła tu coś dla siebie ;)


Drugą ważną sprawą jest to, że recenzji będzie więcej. Jest to spowodowane ilością książek, które przychodzą. Nie jestem osobą, która się uczy, czy leży w domku w łóżku i czeka tylko na listonosza - którego serdecznie pozdrawiam za tony książek, które przynosi dzielnie prawie każdego dnia. A więc nie będę tu sama. Pomocy użyczyła mi początkująca blogerka i zawzięta czytelniczka Agata (@snieznooka). Poniżej znajdziecie kilka słów o niej i o mnie - tak dla przypomnienia. W planach mam jeszcze czytelnicze współprace, ale o tym może kiedyś.

Opinie, które nie będą moje, ale pisane tu dla bloga http://bjcdobryfilmijeszczelepszaksiazka.blogspot.com/ będą opisane na końcu. Wierzę, że opcja ta spodoba się nie tylko czytelnikom, ale i wydawcą, gdyż razem będziemy pisały dla Was. Dzięki temu będziecie mieli więcej opinii, a to umożliwi - mam taką nadzieję, podjęcie decyzji i zakupu danej pozycji. No więc w gronie witam Agatę i już jutro będziecie mieli okazję zapoznać się z jej opinią o pewnej książce. Oczywiście będzie ona pisała też swoje recenzje na swoim blogu, na który Was też serdecznie zapraszam.

P.S. Dlaczego wybrałam Agatę, a ona się zgodziła? Bo się znamy i dobrze wiemy jaki jest nasz gust czytelniczy. A, że jej prywatne książki w biblioteczce powielają się w ponad 80% z moją, to jest to zapewnieniem, że to co jej się podoba, to i mi, a mój gust już znacie - wiecie też dobrze, że nie polecimy Wam czegoś czego sami nie przeczytamy i co nam się nie spodoba. A już z pewnością nie polecimy Wam nic na co nie warto wydać swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Życzę Wam miłego dnia, a teraz trochę o nas ;)@bjcczyta
@bjcczyta (Basia)
-
Moje motto to: "Do what you love and love what you do"! Kiedy robisz to co kochasz, nigdy ci się to nie znudzi. Człowiek bardzo często się ogranicza, a szukanie nowych pasji jest przecież podstawą do ciągłego doskonalenia. Absolwentka finansów i rachunkowości. Na co dzień mam do czynienia z "goniącym" terminem, co nauczyło mnie organizacji pracy. Jestem rzetelna, a to podstawa nie tylko dla księgowej, ale również dla blogera. Po wielu latach postanowiłam pisać bloga o dobrym filmie i jeszcze lepszej książce. W chwili obecnej nie wyobrażam sobie wolnego wieczoru bez filmu, czy wciągającej lektury.
@snieznooka
@snieznooka (Agata)
-
Córka nauczycielki od zawsze przebywała i dorastała w otoczeniu książek, które z mijającymi latami poszerzały swoje spektrum rosnąc wraz z nią. Obecnie także związana z branżą edukacyjną poszerza swoje horyzonty i pasję stawiając maleńkie kroczki na bookstagramie. Tworzy do szuflady, dawniej wiersze, które dziś przerodziły się w zabarwione fantastyką opowiadania.  Wrażliwa zaczytana dusza z angielskimi skrzydłami.

13 komentarzy:

 1. Zakasałam łapki do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mały kopniak kreatywny wystarczył do osiągnięcia celu :)

   Usuń
 2. Gratuluję współpracy! Przynosi już efekty, bo trafiłam do Ciebie właśnie przez Agatę :D Życzę wam wytrwałości i mnóstwa książek do czytania ^^

  Pozdrawiam i zapraszam:
  Biblioteka Feniksa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy :) polecam się

   Usuń
  2. Cieszy mnie to bardzo :) Zapraszam - zostań na dłużej. A i koniecznie sprawdź pierwszą recenzję @snieznookiej - już na blogu - i daj znać co sądzisz, bo ja jestem zachwycona jej lekkością pisania :) Ale skoro prywatnie jest tak przesympatyczną osobą to jej tekst też jest tak wspaniały!

   Usuń
 3. Gratulację współpracy 😊 Ja również trafiłam do Ciebie dzięki Agacie. Życzę Wam obu wspaniałych papierowych przygód Niech Moc Książki Będzie z Wami ! 😂😂
  Pozdrawiam,
  https://papierowalowczyni.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 4. Tron z Czaszek na zdjęciu z insta daje nadzieje :) Powodzenia życzę zatem... i niech z owoców pracy waszej najlepszy cydr powstanie ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że blog się rozwija, jednak jakoś lubię bardziej styl Basi i chyba pozostanie tylko mi czytać jej recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj wszystkie - odwiedzaj bloga - dzięki temu pomagasz głównie mi :) Dziękuję za komplement, ale każdy kiedyś zaczynał :)

   Usuń
 6. Zmiana nazwy bloga chyba powinna być co nie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Blog jest mój i to ja włożyłam w niego tyle pracy. Teraz gościnnie mamy tu drugiego recenzenta, który jest odpowiednio ukazany. Nigdy nie wiadomo ile potrwa współpraca, a marka zostaje. Patronaty są @bjcczyta i z moim logiem są prezentowane.

   Usuń