piątek, 7 lipca 2017

Summer Time BOX - MyBookBox

Przyszła paczka, aaaa....
Cieszę się jak małe dziecko wiecie? :)
Przyszła paczuszka #summerbox zamówiona u mybookbox cena paczki to zawsze 59,00 zł. Dużo? Sama nie wiem. Książka i paczka pełna gadżetów - ktoś to robi, ktoś musi na tym zarobić. Już mogę napisać, że paczka #summerbox mi się strasznie podoba, ale druga #prettybox już mniej. Obie paczki rozpakowała i są filmiki na funpage jeśli ktoś jeszcze nie widział to zapraszam. W tym poście jednak skupię się na tytułowej paczce.

Co więc przyszło w pudełku, a więc tak...

Dostajemy zawsze książkę - chyba, że kupicie pudełko bez książki ;) - w tym boxie były 3 książki do wyboru, ja wybrałam "Buntowniczkę z pustyni".

 
Następnie otrzymujemy piękną partię zakładek na lato, które są z kolekcji Emilki.


Dodatkowo inne piękne letnie zakładki, które będą nam umilać czas i czytanie w plenerze.Następnie możemy nalać sobie nasz ulubiony napój, czy też smoothie i w pięknej butelce pić nie rozlewając ani kropelki płynu na książkę.


Gdy już czytamy i pijemy nikt nie zabroni nam nakleić naklejki, która potwierdza, że wakacje i czytanie idą w parze.


Nikt nam nie zabroni też posłuchać swojej ulubionej muzyki na słuchawkach. Znam osoby, które czytają i słuchają - ja tak nie umiem. Preferuję cichy i spokojny wieczór z książką i herbatą.


Gdy wszystkie powyższe elementy spakujemy będziemy mieli niezwykłą paczkę na wakacyjne wieczory ;)


Życzę słonecznego piątku, udanego weekendu i wspaniałych wakacji z summerbox.

Rozpakowywanie pudełka tutaj i tutaj.


Co do drugiego pudełka - jestem z niego mniej zadowolona. Nie wpadł w moje gusta. Co oznacza tylko jedno - część elementów będzie do wygrania, więc jeśli ktoś nie może kupić sobie sam, a podoba mu się zawartość musi śledzić moje konkursy i rozdania. Zawartość pudełka można obejrzeć tutaj i tutaj.

Acha, tak już na zakończenie. Wydawnictw czwarta strona ma bardzo fajną i miłą zasadę. Każdy czytelni, który kupi ich książki zawsze ma zakładkę w prezencie. Ja kupując pudełka dostałam zakładkę do książek które dostałam. W The Call była zakładka do Buntowniczka z pustyni, a w Buntowniczka z pustyni była zakładka do The Call. Tak więc mam teraz piękne pakiety.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz