wtorek, 4 lipca 2017

Lato z książką ...

Kochani moi mili... dziś chciałabym zaprosić Was na lato z książką. Poproszono mnie o udostępnienie informacji. Może ktoś wybiera się nad morze lub w góry i w podanych dniach będzie miał okazję spędzić miłe chwile z książką. Gwiazdy i niespodzianki będą czekać na Was w czterech miastach. Zresztą przeczytajcie sami...

Portal RzeczGustu donosi:

"Lato z książką
,
 którego organizację zapoczątkowano w 2012 roku to niewątpliwie jedno z ciekawszych wydarzeń literackich, jakie odbywają się w naszym kraju. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy je objąć patronatem medialnym!
 

Tegoroczna, szósta już edycja Lata z książką po raz kolejny odbędzie się w myśl hasła Morze-Góry-Mazury. W związku tym, literackie namioty pojawią się w:
*Łebie (14-16 lipca):


*Ustroniu (28-30 lipca)


*Szczyrku (4-6 sierpnia)


*Mikołajkach (18-20 sierpnia)


Udział w inicjatywie wezmą: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Zysk i S-ka Wydawnictwo, Instytut Wydawniczy Latarnik, Wydawnictwo FILIA, Wydawnictwo Akurat, Wydawnictwo MUZA SA, Grupa Wydawnicza Publicat, Wydawnictwo Czwarta Strona, Wydawnictwo Edipress Książki oraz Prószyński i S-ka, które wspólnie przedstawią swoich autorów i ich dzieła oraz zadbają o to, by każdy uczestnik w książkowej ofercie znalazł dla siebie coś ciekawego.
W VI edycji Lata z książką weźmie udział blisko 30 gości, wśród których znajdują się takie osoby jak: Krystyna Mazurówna, Piotr Gąsowski, Agata Przybyłek, Agnieszka Lis, Marika, Andrzej Krzywy, Robert Biedroń, Krzysztof Ziemień, Robert Kołtoń, Elżbieta Rodzeń i wielu innych. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności kultowego Pana Pierdziołki. Organizatorzy zapowiadają także dodatkowe atrakcje!
Szczegółowe informacje oraz cały program wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie - www.latozksiazka.pl oraz facebookuGorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu oraz udostępniania informacji o tak wspaniałym przedsięwzięciu dalej!"


Podzielcie się ze mną informacją jaką Wy książkę zabieracie na wakacje, albo jaką Wy polecacie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz