poniedziałek, 5 czerwca 2017

KLĄTWA PRZEZNACZENIA - książka z autografem

Dzień dobry Państwu.
Dziś wyjątkowo wpis na blogu, a nie na funpage. 
Dlaczego tak? Gdyż, jest to sprawa ważna i idealna na wpis. Autorki książki Klątwa przeznaczenia, której jestem patronem szukają chętnych osób do zakupu książki z autografem. Jeśli się jeszcze nie zdecydowaliście to odsyłam Was do funpage autorek, żeby lepiej je poznać. Jeśli jednak to jest mało, możecie wrócić do wywiadu z Moniką Magoską-Suchar oraz Sylwią Dubielecką.


Nadal Wam mało? To może przekona Was fakt, że mało kto ma książkę z imienna dedykacją, a już taką, która zaraz stanie się bestsellerem wydawniczym tego roku to już wo gule. Znacie mnie i wiecie, że z serca polecam to co dobre, a Klątwa przeznaczenia jest zdecydowanie warta polecenia!
Jeśli czytacie moje recenzje, to wiecie też, że jeśli książka mi się nie spodoba to napiszę o tym. Może recenzje nie są perfekcyjne, ale pisane z serca, a to chyba ważniejsze niż wyszukane słownictwo i składnie mało komu znane. Lecz w przypadku tej książki nie ma co dużo pisać - trzeba ją przeczytać.


Klątwa przeznaczenia zawitała na rynku 8 marca, ale już podbija rynek. Na targach książki w Warszawie była jedną z wielu pozycji, ale była jedną z nielicznych książek - premier, debiutów tego roku - która zrobiła szał na targach, a kolejka fanów ustawiała się po dedykację. Wy dziś możecie mieć książkę i dedykację imienną bez kolejki. Piszcie do dziewczyn na funpage.


https://www.facebook.com/KlatwaPrzeznaczenia/?fref=ts

Serdecznie też zapraszamy do grupy na funpage, gdzie poznacie lepiej i autorki i wielu blogerów, którzy piszą o książce. Ale chyba najważniejsze zostawiłam na koniec. Na grupie fanów możecie też podzielić się własnymi opiniami o książce, możecie poprawić sobie humor, ale i spędzić miło czas z osobami obcymi co prawda, ale pełnymi wigoru i życiowej energii, którą chętnie się dzielą z innymi. Serdecznie zapraszam!!
 
https://www.facebook.com/groups/247045452372261/?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz