czwartek, 30 marca 2017

Cykl Quantum TOM4: Ekstaza - M. S ForceTrzy części Quantum już za mną, trylogia dobiegła końca.  Czym zatem jest Ekstaza?!? Czwartą częścią trylogii moi drodzy!!

Wydaje się, że opinię mam już wyrobioną, ale to tylko pozory. Okazuje się bowiem że Ekstaza to najlepsza, w mojej ocenie, książka spośród czterech, które ostatnio przeczytałam. W tej części znajduję emocje na które czekałam i które szczerze uwielbiam...

…ale do rzeczy. 

Noc oskarowa trwa. Z trzeciej części wiemy, że film Kamuflaż zdobywa niemal wszystkie możliwe nagrody.  Przyjaciele i najbliżsi współpracownicy Flynna są na gali. Wśród nich jest Hayden, 34-letni niezwykle utalentowany operator filmowy, współwłaściciel Quantum. To między innym dzięki jego ciężkiej pracy film Kamuflaż jest tak dobrze oceniany i wysoko nagradzany. Jako współzałożyciel firmy Quantum ma ogromny wpływ na pracę i dobór projektów w firmie. Od lat krąży wokół Addison asystentki Flynna. Ma jednak świadomość, że ta młodziutka, przepiękna i szalenie inteligentna dziewczyna nie jest dla niego osiągalna. Głównie ze względu na to, że Flnynn traktuj ją jak siostrę. Hayden ukrywa uczucie, uważa się za niezdolnego do zbudowania normalnych relacji i niegodnego zainteresowania takiej kobiety. Uważa, że Addie zasługuje na kogoś lepszego niż on. Jednak tego dnia gdy Quantum zgarnia najwyższe trofea zapomina o swoich postanowieniach. Podczas gali, odbierając Oskara na oczach całego świata całuje Addison. Udaje że to niewinny pocałunek przyjaciół, jednak po zdarzeniu nic już nie będzie takie samo. Naturalnie Addie od lat czeka na sygnał ze strony Haydena, pocałunek to rzecz o której śniła od lat. Postanawia, że nie pozwoli mu teraz odejść. Jednakże trudny charakter Haydena maksymalnie utrudnia te relacje. Upór Addie jest niezwykły. Postanawia zdecydować za nich obojga co jest dla nich najlepsze. Przyjaciele nie potrafią rozgryźć tych relacji. Flynn jest absolutnie przeciwny rodzącemu się uczuciu. Uważa, podobnie jak Hayden, że skrzywdzi Addie, a jest to sytuacja do której nie dopuści. Upomina przyjaciela i prosi go o rozwagę. Tych dwoje są jednak jak dwa magnesy który albo się przyciągają albo odpychają. Addie z całych sił walczy o Haydena, ten z kolei walczy z sobą.

Ogromna dawka emocji targa bohaterami z nami dzieje się podobnie. Autorka utrzymuje swój dotychczasowy styl. Lekki język, pozwala na szybie pochłanianie lektury. Sceny erotyczne są niezwykle obrazowe i ekspresyjne..., ostre i tym razem pozbawione delikatności. Hayden jest bowiem porywczy i nieokiełznany. Jednak wszystko wskazuje na to że Addie to odpowiada. Mimo, że wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią, że nie powinni być razem nie potrafią o sobie zapomnieć.

Jak Addie przyjmie jego styl bycia i życia. Czy zaakceptuje kochanka z całą gamą jego potrzeb...?

Doskonałe pytanie, na które moim zdanie warto poszukać odpowiedzi w tej książce. Jak już wspominałam uważam tą część za najlepszą z dotychczas przeczytanych.

Lubię gdy dwa silne charaktery w taki sposób się ze sobą ścierają, gdy trudno o kompromis i każdy z partnerów ma swoje priorytety. Gdy wydaje się że nic ich nie łączy, a jednak uczucie jest tak silne, że można na tym zbudować wspaniałą relację. Na jak wielkie ustępstwa będą musieli się zgodzić by być razem.... szczęśliwi? Dowiecie się z czwartej części Quantum M.S. Force Ekstaza.


Ostatnia część to już zupełnie inna bajka.M. S Force, Ekstaza, stron 304

Data premiery: 2016-03-31

Wydawnictwo Amber, 2016


Za e-book'a dziękuję Wydawnictwu Amber. Egzemplarz recenzencki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz