wtorek, 28 marca 2017

Cykl Quantum TOM3: Spełnienie - M. S Force


Trzeci tom historii opowiadającej losy Natalie i Flynna wita nas prawdziwym dramatem. Po tym jak Natalie odkrywa prawdę o swym mężu, odchodzi. Paradoksalnie nie czuje się przerażona tym co odkrywa, jego stylem życia i potrzebami. Czuje się zraniona brakiem szczerości, to ją boli najbardziej. Ucieka. Potrzebuje czasu do namysłu. Flynn szaleje, z żalu i tęsknoty. Tymczasem wypływa wątek morderstwa adwokata, który odpowiadał za ujawnienie historii gwałtu Natalie. Podejrzenia niczym stalowa obręcz zaciska się wokół naszych bohaterów. Jak się potoczą ich losy? Czy zawalczą o wspólne szczęście? W którym kierunku rozwinie się ta namiętna miłość?


Druga część trylogii przykuła moją uwagę tak bardzo, że nie mogłam się doczekać zakończenia tej historii. Po trzeci tom więc sięgnęłam bez wahania i bezpośrednio po przewróceniu ostatniej strony Kuszenia. Autorka kilkukrotnie funduje nam burzę emocjonalną piętrząc problemy przed bohaterami. Jej niebanalne opisy i język, którym się posługuje w scenach namiętnego i gorącego seksu dosłownie przygważdża nas do lektury.

M.S. Force przechodzi samą siebie w wymyślaniu kolejnych scen namiętności. Mam wrażenie, że bawi ją chęć zaskoczenia, a nawet zszokowania czytelnika kolejnymi aktami. Dzięki czemu nie odczuwa się znużenia kolejnymi scenami zbliżenia. Z ciekawością czytając następne rozdziały zastanawiam się czym jeszcze może mnie zaskoczyć w tym względzie. Nie jestem osobą pruderyjną . Odbieram tą lekturę jako niezwykle odważną i napisaną dużym wyczuciem i smakiem zwłaszcza w „tych” scenach.

Spędziłam z trylogią Quantum kilka naprawdę ekscytujących chwil. Dla zainteresowanych tego typu literaturą z pewnością będzie emocjonującą pozycją. Dla ciekawskich, lecz nie lubiących romantycznych uniesień, odradzam. Niema potrzeby zmuszać się do czytania książek, których tematyka nam autentycznie nie leży. Trudno bowiem ocenić pozytywnie coś czego się tak naprawdę nie lubi. W mojej ocenie ta pozycja jest niezwykle elektryzująca i niebywale rozpala wyobraźnię.

Co ciekawe Spełnienie nie jest jednocześnie zakończeniem opowieści o bohaterach Quantum. Z dużym zaskoczenie przyjęłam informację, że kolejny tom Ekstaza będzie kontynuacją tym razem losów uroczej asystentki Flynna, Addie oraz porywczego i z natury nieprzejednanego Haydena. Wszystko wskazuje na to, że przede mną starcie tytanów, gdyż tych dwoje to prawdziwa mieszanka wybuchowa.
 

M. S Force, Spełnienie, stron 319

Data premiery: 2015-11-16

Wydawnictwo Amber, 2015


Za e-book'a dziękuję Wydawnictwu Amber. Egzemplarz recenzencki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz