piątek, 19 czerwca 2020

ZAPOWIEDŹ => Dangerous. TOM1: "Cassiano boss" Angelika Łabuda <= PATRONAT

Miło mi was poinformować (KOLEJNY RAZ ;) ), iż mój blog objął patronatem medialnym książkę "Cassiano boss" Angeliki Łabudy. Zapiszcie tytuł na listę książek wartych przeczytania! Jest to literatura kobieca więc drogie panie będzie potrzebny zimny napój do lektury!


*~ OPIS KSIĄŻKI ~*

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie.
Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie.
Brzmi jak bajka? Ona już dawno przestała w nie wierzyć.
Dwudziestosześcioletnia Anastasia Jones pracuje w punkcie nadawania paczek. Wiedzie normalne życie, które jednak jej nie zadowala. Szuka mężczyzny na stałe, lecz do tej pory żaden z kandydatów nie potrafił ujarzmić jej burzliwego temperamentu. Co więc się stanie, gdy na swojej drodze spotka niebezpiecznego gangstera z podejrzaną przeszłością? Miłość nie wybiera, ale przeznaczeniu przecież można pomóc.
Dwudziestodziewięcioletni Cassiano Lorenzo, przystojny i bogaty prezes jednej z największych korporacji w Nowym Jorku, jest obiektem westchnień każdej kobiety. Co środę wysyła tajemnicze paczki do Włoch. Piękna pracownica punktu nadawczego sprawi, że jego świat wywróci się do gory nogami. Czy mężczyzna z mroczną przeszłością będzie potrafił okiełznać pannę Jones i ukryć ją przed swoją włoską rodziną? Jaką tajemnicę skrywa za oceanem?
Gorąco polecam! @bjcczyta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz