czwartek, 5 marca 2020

Demon luster - Martyna Raduchowska

Cudowna, idealna kontynuacja! Tyle mam do napisania!!**~~ opis z okładki ~~**

Strzeżcie się, bo tym razem nawet szósty zmysł nie pomoże!

Ida powoli godzi się ze swoim przeznaczeniem. Dziewczyna jest szamanką od umarlaków, nie ma wpływu na to, czyj zgon przepowie, ale staje się odpowiedzialna za duszę przyszłego zmarłego. Ma obowiązek ją chronić i zadbać, by bezpiecznie trafiła w zaświaty. Ida dojrzewa do swojej roli i świata, z jakim będzie musiała się już niedługo zmierzyć. A ten zapowiada się dosyć ponuro.

W jej misji przeszkadza jej łaknący dusz Demon luster. Tym razem jednak nie może liczyć na niczyją pomoc. Ponownie przekonuje się, że szósty zmysł nie zawsze jest błogosławieństwem…

Kontynuacja "Szamanki od umarlaków" jest mocniej przepełniona magią i mroczniejsza, a intryga jeszcze bardziej skomplikowana.

**~~ moja bezstronna opinia o tej książce ~~**

Najkrótsza opinia - zabieram się za kolejny tom. Książki są znakomite. Kocham bohaterów, klimat, humor! Przepadłam. Serdecznie polecam książkę!! Warto wydać pieniądze na te książki. Warto poświęcić czas na czytanie! Dawno nic mnie tak nie pochłonęło! Demon owładnął mną i leciałam przez kartki pędem jakiego nie znałam do tej pory. WoW!


**~~ wydanie ~~**


Martyna Raduchowska, Demon luster, stron 416


Data premiery książki: 2018-02-28

Wydawnictwo Uroboros, 2018
**~~ informacje dodatkowe ~~**Nie zapomnijcie zajrzeć na:
📧 bjcczyta@o2.pl

❗❗❗ Wszystkie recenzje, zdjęcia i teksty publikowane na stronie, są moją własnością i zastrzegam sobie do nich prawo. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób materiały - zapytaj. ❗❗❗

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz