piątek, 14 lutego 2020

Kolejne 365 dni - Blanka Lipińska [18+]

Zdecydowanie najlepsza cześć z tej serii!!!

WoW!!!

Co to było!!! Miazga!!

!!!  UWAGA
- opis z okładki to spoiler do poprzednich części! To już trzeci tom serii - rozumiem, że czytając to znacie treść poprzednich. !!!

**~~ opis z okładki ~~**


Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna? Miliony myśli kłębią mu się w głowie, ale żadna nie przynosi ukojenia. Nie wie, jak potoczą się losy jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi?

"Kolejne 365 dni" to kontynuacja bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii. Poprzednie książki, „365 dni” i „Ten dzień”, sprzedały się w nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść, porównywana do światowego bestsellera „50 twarzy Greya”, podbiła serca polskich kobiet. Jeśli komuś się wydaje, że Lipińskiej trudno będzie znów zaskoczyć czytelników, to powinien zapiąć pasy, bo "Kolejne 365 dni" jest niczym jazda rollercosterem!
 
**~~ moja bezstronna opinia o tej książce ~~**

O ostatnim tomie muszę napisać, że WYMIATA! Uwielbiam bohatera z okładki! Polubiłam go w poprzednim tomie, ale w tym jest obłędny! Poczucie humoru, styl życia, podejście do pewnych tematów! Oj! Przebił Massima!
Ten tom jest mega! Moja ulubiona scena - piesek - prezent, przesyłka w iście mafijnym klimacie! Nadawca wredny drań. - mocna scena, krótka a tak treściwa! Nienawidzę Cię - słowa niewypowiedziane, a przekazane w mrocznym guście.
Z tym tomem miałam problem, bo zmieniło się wydawnictwo i nigdzie nie był dostępny w abonamentach. No, ale przeczytany ebook był warty ceny więc nie żałowałam wydanych pieniędzy.
Nacho! - kto czytał ten wie. Chłopak, facet, który skradła moje serce. Czy idealny? Nie, ale taki swojski, z pasją i umiejętnościami. Doceniam. No i ma bardzo dobre oko!! Scena w restauracji miazga! Zaufanie i pewność siebie!

Co jeszcze w tym tomie było ciekawe? Bez spoilerów. Przyjęcie, umowa, kontrakt - "dżentelmeńskie" rozwiązanie, spotkanie w restauracji, piesek o którym już pisałam, całe zakończenie serii, które jedni uwielbiają inni są zdegustowani - a lubię takie! Wiecie co napisze tak - szczęśliwe zakończenie wydarzeń - a jak się kończy - sprawdźcie sami jeśli macie ochotę. Jeśli ktoś po pierwszym tomie liczył na to zakończenie - zonk!!

Sformułowanie "
"Kolejne 365 dni" jest niczym jazda rollercosterem!" - jest słuszne. Pasuje do tego tomu znakomicie. Tu dzieje się wszystko. Akcja leci na łeb na szyję. Mamy tu pierz zjazd z wzniesienia, potem pętlę, następnie podjazd i kolejne zjazdy i pętle! Blanka znakomicie bawi się w tej części z czytelnikiem. Bohaterowie już znani, a jak się zmieniają. Można rzec, że pokazują się z zupełnie inne strony. Jedni z mrocznej inni z anielskiej.

Kolejne 365 dni - ponoć ostatnia cześć - jest zdecydowanie najlepsza. Dzieje się tu dużo. Erotyka nabrała w końcu smaku, a nie chamskiego rżnięcia. To co się dzieje w tym tomie wciąga i zaczynacie kibicować bohaterom. Jeśli pierwszy tom się spodobał, to w tym znajdziecie coś więcej. Nie jest to słodka opowieść w stylu "żyli długo i szczęśliwie" - ale nic nie zdradzę :) Erotycznie jest całkiem przyjemnie. Obyczajowo też. Myślę, że ta część jest najbardziej dopracowana przez autorkę i nie mogę się doczekać ekranizacji tego tomu! Jest tu gorąco! - dosłownie i w przenośni ;)

**~~ wydanie ~~**


Blanka Lipińska, Kolejne 365 dni, stron 400


Data premiery książki: 2019-05-29

Wydawnictwo Agora, 2019

 

Książka przeczytana jako e-book.


**~~ informacje dodatkowe ~~**
 
📚 @bjcczyta http://bjcdobryfilmijeszczelepszaksiazka.blogspot.com/
Nie zapomnijcie zajrzeć na:
📌 Instagram: https://www.instagram.com/bjcczyta/
📌 Facebook: https://www.facebook.com/bjcczyta/
📧 bjcczyta@o2.pl
❗❗❗ Wszystkie recenzje, zdjęcia i teksty publikowane na stronie, są moją własnością i zastrzegam sobie do nich prawo. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób materiały - zapytaj. ❗❗❗ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz