poniedziałek, 8 lipca 2019

ZAPOWIEDŹ => "Toxyczne dziewczyny" Rory Power <= PATRONAT

Czas wrócić...

Po dłuższej przerwie zapraszam na news'y ;)

Miło mi poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę
"TOXYCZNE DZIEWCZYNY" Rory Power. Zapiszcie tytuł na listę książek wartych przeczytania, wypożyczenia, zakupu - jaką tam macie - i cieszcie się cudowną lekturą.*~ OPIS KSIĄŻKI ~*

Powieść, niepodobna do niczego, co już znasz.
Minęło osiemnaście miesięcy, odkąd na szkołę dla dziewcząt Raxter nałożono kwarantannę, od kiedy Tox pogrążył wyspę i wywrócił życie Hetty do góry nogami.
Zaczęło się powoli. Z początku zaczęli umierać nauczyciele. Potem Tox przeniósł się na uczennice, wykręcając i zmieniając ich ciała. Teraz, odcięte od reszty świata i pozostawione same sobie na wyspie, dziewczyny nie wychodzą poza ogrodzenie szkoły. Tox zmienił lasy w dzikie i niebezpieczne, a dziewczyny czekają na lekarstwo, które obiecano im dostarczyć. Tox przenika do wszystkiego.
Kiedy Byatt znika, Hetty robi wszystko, by ją odnaleźć, nawet jeśli oznacza to złamanie kwarantanny i walkę z potwornościami czającymi się za ogrodzeniem. Gdy się tego podejmuje, odkrywa, że w historii Raxter kryje się znacznie więcej, niż mogłaby kiedykolwiek przypuszczać.
Gorąco polecam! @bjcczyta

3 komentarze:

  1. rzeczywiście zapowiada się ciekawa historia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. "Toxyczne dziewczyny" to książka, która zapowiada się bardzo, bardzo interesująco. Jesteśmy pewni, że wciąga w fabułę od samego początku, a jej lektura przypomina bardziej oglądanie świetnie wyreżyserowanego filmu. Polecamy wraz z Tobą już teraz! :)

    OdpowiedzUsuń