czwartek, 4 października 2018

Tajemnica Askiru. TOM2 Drugi legion - Schwartz Richard [POLECAJKA]

Tajemnica Askiru. O TAK! Wielka tajemnica skrywana gdzieś... no właśnie, gdzie?

Część historii mogliście poznać wraz z pierwszym tomem Pierwszy Róg. Kontynuacja nastąpi z Drugim Legionem. Ruszyła już przedsprzedaż więc serdecznie wam polecam zakup książki w księgarni Bonito za 25,99zł wystarczy, że klikniecie w ten link: http://bit.ly/Drugi-Legion-bonito

Opis książki ⏬
Skumulowana akcja, zuchwali bohaterowie i egzotyka orientu…

Do gospody Pod Głowomłotem trafia tajemniczy wędrowiec z zapomnianego królestwa Askiru. Opowiada o rozbiciu dawnego mocarstwa i objaśnia pół-elfce Leandrze i wojownikowi Havaldowi funkcjonowanie magicznych wrót. Havald, Leandra i gromadka ich towarzyszy wyruszają na poszukiwania portalu, by przenieść się do Askiru. Tam mają szukać pomocy, ale też ostrzec mieszkańców przed najeźdźcą, brutalnym władcą Thalaku. Nie wiedzą, że po piętach depcze im już wróg. Zamiast w Askirze śmiałkowie lądują jednak w pustynnym Besarajnie, królestwie, w którym czyhają na nich nowe niebezpieczeństwa i polityczne intrygi.
Drugi tom cyklu fantasy „Tajemnica Askiru” ponownie zadziwia napięciem i ładunkiem emocji. High fantasy na najwyższym poziomie!

PREMIERA 21 - 10 - 2018

ale książkę zamów już dziś!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz