środa, 24 października 2018

Tajemnica Askiru. TOM2 Drugi legion - Schwartz Richard

Nowości, nowości... nowości wydawnicze zalewają rynek. Jak tu wybrać idealna lekturę na te chłodne, deszczowe, jesienne wieczory? Najlepiej zdecydować się na coś pewnego, polecanego oraz w naszym guście czytelniczym. Nie radziłabym zabierać się za nowości nam nieznane, nowe, a szczególnie te z innego gatunku - może to pogłębić naszą jesienna chandrę. A lekarstwem na to będzie podróż w gorące miejsce takie jak nowa lokalizacja w książce Drugi legion. Zapraszam więc w podróż pełna ciekawych zwrotów akcji i gorącego pustynnego klimatu.

Kontynuacja losów Havalda oraz Leandry - tym razem wyruszamy w podróż pełna przygód. I śmiem już na wstępie zaznaczyć, że jeśli z pierwszym tomem się nudziliście i uważacie, że był on zbyt długim wprowadzeniem, tak tutaj znajdziecie coś idealnego! Czas upłynie bardzo szybko. Podróż przez portal nie będzie taka łatwa jak może się wydawać. Jeśli śnieg i zawierucha straszna wam w te jesienne dni to w drugim legionie przeniesiecie się na gorącą pustynię, a tam już będzie tylko goręcej. Intrygi, tajemniczy wróg oraz niebezpieczeństwo jakie czyha na naszą drużynę to tylko niewielkie ziarenko prawdy w tej historii. Nie zabraknie tu też gorącego romansu subtelnie rozpoczętego w pierwszym tomie.


Jest to kolejne 500 stron w pomniejszonym formacie, które zachwyci. A zakończenie! Brawa dla autora. Zaś sprawił, że oczekiwanie na trzeci tom będzie długie i pełne zachcianek na więcej.


Drugi tom zaczyna się dokładnie tam gdzie kończył się pierwszy więc jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z tą serią to koniecznie od pierwszej części, czyli Pierwszego rogu. Drugi legion to nie tylko akcja, ale i rozszerzenie światu w którym jesteśmy. No i oczywiście wspaniałe sceny z moją ulubioną bohaterką, czyli elfką Zakorą, której mroczne poczucie humoru bardzo przypadło mi do gustu.Richard Schwartz,  Pierwszy róg, stron 528


Data premiery: 2018-10-21

Wydawnictwo Initium, 2018


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz