piątek, 7 września 2018

Żniwiarz TOM3: Trzynasty księżyc - Paulina Hendel

Ciut po premierze, ale wreszcie mam! 


Uważaj! Nieumarli wracają. Ludziom i żniwiarzom zagraża jeszcze niebezpieczniejszy wróg, a Pierwszy zmienił zasady gry. Magda, Feliks i Mateusz stają przed nowymi wyzwaniami, groźniejszymi demonami i dylematem większym niż wszystkie razem do tej pory wzięte. Trzynasta pełnia jest coraz bliżej. Bestsellerowa seria „Żniwiarz” nie pozwoli Ci zaznać spokoju!

Wreszcie mamy tu relacje, które wskazują na romans! Magda i Pierwszy - będzie coś z tego? Liczę na to!

Trzeci tom to idealna kontynuacja, uwielbiam czytać książki z serii, które są idealnie dopasowane do siebie. Jakie to szczęście, że czytam je po kolei. Nie wyobrażam sobie teraz czekać na kolejny tom, a muszę ...

"Trzynasty księżyc" dzieło, w którym Paulina Hendel pokazuje swoją ogromną wyobraźnię. Jej plan i działanie jest spójne i coraz ciekawsze. Teraz co bym nie napisałam to zdradzę szczegóły. Pewnie tego nie chcecie.

Jest coraz lepiej.

"Cudnie - pomyślał Waldemar. Alkoholik, schizofrenik i kibol na tropie demona... Brzmi jak początek kiepskiego dowcipu".

Wciągałam się coraz bardziej w te historię. Z każdą stroną.
Na świat wychodzą coraz większe i niebezpieczniejsze upiory. Żniwiarze biorą się do pracy. Magda oraz Feliks stają przed nowymi wyzwaniami. Pierwszy diametralnie zmienia zasady gry. Czego chce dokonać? Przekonajcie się.
 

Paulina Hendel, Trzynasty księżyc, stron 447


Data premiery: 2018-08-22

Wydawnictwo Czwarta Strona, 2018 

 

Książka należy do gatunku yound adult, który jest promowany logiem We need YA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz