środa, 19 września 2018

ZAPOWIEDŹ => Kroniki Jaaru TOM4: Tajemne imię - Adam Faber <= PATRONAT

Miło mi poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę polskiego autora książek fantasy Adama Fabera. Jej premiera już tuż, tuż...

Kroniki Jaaru zawierają czytelnika w magiczny świat.
Rozpoczynając swoją podróż z Kate wiedziałam, że mogę liczyć na wspaniałą przygodę, ale nie wiedziałam, że będę przeżywała ją tak bardzo. Pamiętacie co czuł i jak reagował Bastian czytając "Niekończącą się opowieść"? Tak właśnie i ja czułam się spędzając kolejne chwile w Jaarze. Siedem Bram przeszłabym jeszcze raz byleby tylko odnowić uczucia towarzyszące mi podczas lektury! Tajemne imię to już nie bajka, to wielka próba i czas na wielką bitwę! Odradza się stare zło, wróg rośnie w siłę, a starzy przyjaciele będą potrzebować pomocy. Czy odważysz się towarzyszyć bohaterom w ich próbie? Ja mogę Cię zaprosić w magiczną podróż do cudownego świata Jaaru, ale nie zapomnij swojej księgi z zaklęciami!
! ! ! Premiera 03 - 10 - 2018 ! ! !


*~ OPIS KSIĄŻKI ~*

Czwarta część bestsellerowej serii Kroniki Jaaru gwarantuje jeszcze więcej magicznych wrażeń! Tysiące fanów nie mogą się mylić! Sięgnij po historię Kate i daj się oczarować.
Tajemnice Cienistej Krainy ferów otwierają się przed Kate Hallander, Strażniczką Kamienia Danu. Opuszczona przez większość przyjaciół postanawia zamieszkać w mrocznym Tir-na-Nog. Czy jednak jej decyzja jest właściwa, a przeżycie wśród pałacowych intryg okaże się możliwe?
Fery z obu krain szykują się do bitwy, jakiej świat Jaaru od dawna nie widział. W tym samym czasie w Londynie zjawia się niezwykły i tajemniczy Kaspar. Czy będąc magiem, ma szansę odnaleźć się w świecie czarownic? Trudne zadanie staje również przed dawną przyjaciółką Kate, Mel, która będzie zmuszona stanąć do walki z siłami o wiele potężniejszymi i starszymi niż mogłaby przypuszczać.
Nowy Jaar przynosi odpowiedzi na pytania od dawna trapiące Strażników Żywiołów. Jaki cel przyświeca władczyniom ferzych krain? Do czego doprowadzi zacięta walka między nimi? I wreszcie: gdzie ma źródła niedawno rozbudzone zło, które zagraża całemu magicznemu światu?Gorąco polecam! @bjcczyta

Książkę można już zamawiać tutaj...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz