środa, 1 sierpnia 2018

Do zakochania jeden rok - Joanna Szarańska [POLECAJKA]Dziś pierwszy dzień sierpnia, a co za tym idzie kolejny miesiąc rozpoczęty! Z całego serca polecam Wam premiery sierpnia, a w nich między innymi tę książkę "Do zakochania jeden rok" Joanny Szarańskiej.
Kiedy szukacie lekkiej lektury na urlop nie może zabraknąć dobrych pozycji z wydawnictwa Czwarta Strona. Ta książka jest właśnie od nich i nie zawiedziecie się!

Uśmiech na buzi murowany!


Kto z Wam pamięta co to walkmen? ;) Są tu takie osoby jeszcze? A może same yaung adult? Ald adult też się znajdą?


Do zakochania jeden rok to drugi tom serii kronika pechowych wypadków. I sam tytuł serii zaprasza do lektury. Zachęca do czytania perypetii bohaterów książek. A może i tylko Zojki? :)

Nie wiecie o czym jest książka? To jej opis:
"Zojka nareszcie znalazła wymarzoną pracę w redakcji i liczy na odrobinę spokoju. Ale wszystko, co dobre, szybko się kończy…
Gdy początkująca dziennikarka goni za newsami, do których jeszcze nie dotarł konkurencyjny tygodnik, gorący temat trafia się bardzo blisko. Za blisko! Zaginięcie ukochanej babci sprawi, że Zojka nie cofnie się przed niczym. Zostanie klientką biura matrymonialnego, napadnie mrugającego donżuana, a nawet spróbuje… karpackiej kuchni! W poszukiwania zaangażuje się również aspirant Chochołek, który po cichu liczy na to, że przy okazji znajdzie swoją drugą połówkę. Zojkę czekają randki w ciemno z całą galerią osobliwych podrywaczy z Wadowic, bo jej babcia przed zaginięciem podobno kogoś poznała…"

Serdecznie polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz