piątek, 13 lipca 2018

Mafijna miłość TOM2: Koszmar Morfeusza - K.N. Haner

 "Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić." - O tak! I nawet nie wiem co napisać o tej książce! To był koszmar!

Zostawiam Wam tylko opis książki, bo nie stać mnie na nic innego... Takiej serii, dawno nie czytałam, chyba nigdy...


"Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya — tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.

McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej mysli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna…

Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią."

Podsumowanie całej serii będzie wraz z trzecim tomem, ale z całego serca odradzam zakup, bo będzie to wyrzucenie pieniędzy. Szkoda, seria miała potencjał, ale te dialogi... Dawno, a może nigdy się tak bardzo nie rozczarowałam...
K.N. Haner, Koszmar Morfeusza, stron 392


Data premiery: 2017-02-07

Wydawnictwo Editio Red, 2017


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Editio.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz