czwartek, 4 stycznia 2018

ZAPOWIEDŹ => Sto dni szczęścia - WOODS EVA <= PATRONAT

"How to Be Happy" - czy to nie piękny tytuł? Tak właśnie brzmi oryginalny i wyjątkowy, a jeszcze nie przetłumaczony odpowiednik Sto dni szczęścia. Miło mi poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym tę książkę Evy Woods. Autorka mieszka w Londynie, gdzie pisze i uczy twórczego pisania. Lubi wino, muzykę pop i święta i uważa, że randki online to najgorsza gra planszowa, jaką kiedykolwiek wymyślono. Dzięki tym wspólnym - oczywiście niektórym - upodobaniom mogę zaprosić na wyjątkową powieść obyczajową, która nie tylko będzie o przyjaźni i radości z każdej chwili życia, ale będzie też o walce z przeciwnościami losy. Zaopatrzcie się w chusteczki, bo będziecie płakać - ze smutku, czy ze szczęścia to już przekonacie się sami.


! ! ! Premiera 09 - 01 - 2018 ! ! !
*~ OPIS KSIĄŻKI ~*


Annie Hebden nie umie już mieć nadziei. Straciła wszystkich, których kochała. Odsunęła się od ludzi, zamknęła w bólu i rozpaczy. I wtedy poznaje barwną, promienną Polly, która stawia jej wyzwanie:
W ciągu stu dni ma nauczyć się być szczęśliwa.
„To proste – mówi. – Musisz po prostu każdego dnia zrobić coś, co sprawi ci przyjemność”.
I jak huragan porywa ją w świat tańca w fontannie, jazdy kolejką górską, małych i dużych zwycięstw nad smutkiem. Jest zdecydowana udowodnić Annie, że i w jej życiu jest jeszcze miejsce na szczęście, przyjaźń, a nawet miłość. Bo Polly zbyt dobrze wie, że czas, jaki nam dano, jest zbyt krótki, by zmarnować choć jeden dzień…Gorąco polecam! Recenzja na blogu w okolicach premiery.


...
„Wierzę, że zawsze można znaleźć nadzieję, nawet w najgorszych chwilach życia” – mówi Eva Woods, której powieścią Sto dni szczęścia jeszcze przed brytyjską premierą zainteresowali się światowi wydawcy.  Zostanie opublikowana w 14 krajach.


Tradycją są konkursy, więc i przy tym patronacie możecie się ich spodziewać !! 

2 komentarze: