piątek, 29 września 2017

ZAPOWIEDŹ => Remember me Forever - WOLF SARA <= PATRONAT

Miło mi poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Remember me Forever Sara Wolf. Trzeci tom serii młodzieżowej to kontynuacja losów Isis Blake i Jacka Huntera. Znacie mnie i dobrze wiecie, że kiedy coś mi się spodoba to to polecam. Jeśli jest to pod moim patronatem to książka musi mieć coś wyjątkowego w sobie. Tak właśnie jest w serią Wolf Sary. Nie ma tu przypadku, to zwyczajnie książkowa miłość.


! ! ! Premiera 12 - 10 - 2017 ! ! !*~OPIS~*

Ciąg dalszy bestsellerów Love me NeverForget me Always – nieprzewidywalnych, mrocznych i romantycznych.
Wypełnionych tajemnicami, intrygami, dramatami i humorem Z barwną ostrą i wrażliwą bohaterką, która przeszła niejedno. Sparzyła się na miłości i postanowiła, że nigdy więcej się nie zakocha. Dopóki nie spotka jego – chłopaka z przeszłością, w której wszystko jest zagadką.

Minęły trzy miesiące, odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak, którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała, zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii, pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa, więc wypełnia ją kłamstwami, uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh, chłopak, który zna jej mroczną tajemnicę. I perfidnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack. Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis, że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę, bez której nie potrafi już żyć, gdy oboje znajdą się w samym środku niebezpiecznej intrygi…Gorąco polecam! Recenzja na blogu w okolicach premiery...

Tradycją są konkursy, więc i przy tym patronacie możecie się ich spodziewać !! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz