piątek, 14 lipca 2017

SROKI OKŁADKOWE - WYNIKI

Dobry wieczór!

Mamy piękny piątkowy wieczór :)
Jak napisałam na funpage tak też robię, a mianowicie poniżej macie Państwo wyniki konkursu. Dziękuję za tak wiele zgłoszeń! Nie wiedziałam, że tyle pięknych okładek macie u siebie. Każda z nadesłanych była wyjątkowa, ale musiałam wybrać jedną... no właśnie jedną... Nie dałam rady wybrać jednej!! I tu niespodzianka dla Was, gdyż wygrywają dwie osoby.

Ale żeby było wszystko jasne to...


Konkurs pod tytyułem
: SROKI OKŁADKOWE - KONKURS trwał od 06-07-2017 do 12-07-2017. Polegał na nadesłaniu na mojego e-maila zdjęć okładek jakie macie w domu, a jakie są według Was najpiękniejsze. Ilość zdjęć nie była ograniczona, można było wysłać kilka. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybrałam te, które były najbliższe mojemu określeniu "jaka piękna okładka". A więc...


Osobą, która wysłała najciekawszą - według mnie - okładkę był:
Włodek Piasecki. Zdjęcie Pana Włodka poniżej:
Gratuluję wygrał Pan książkę "Panna młoda ucieka" - Susan Elizabeth Phillips. Proszę podesłać mi adres do wysyłki.
Ale to nie koniec. W konkursie nie było o tym mowy, ale postanowiłam też nagrodzić Panią Annę Grygiel za nadesłanie okładki książki, która należy do serii Silver, a to właśnie ta seria ostatnimi czasy skradła moje serce. Każda z okładek tej serii jest śliczna, ale moją ulubioną jest pierwsza czarno-srebrna.

 
Na zakończenie jeszcze jedno wyróżnienie dla Pani Edyty za okładki, które mają okładkę z ciekawym grzbietem - mało kiedy widzi się takie książki.


Wszystkich proszę o podesłanie adresów do wysyłki. Pan wygrywa książkę, a dla Pań mam nagrody niespodzianki ! Mam nadzieję, że się spodobają.

Jak widzicie nie mam rygorystycznych zasad i czasem lubię łamać regulaminy, ale i też sprawiać Wam przyjemności niespodziewanymi nagrodami. Mam nadzieję, że będziecie częściej bywać u mnie na blogu, a do kolejnego konkursu zgłosi się jeszcze więcej osób.


Życzę pięknego weekendu.
A na adresy czekam 3 dni. Proszę wysłać na @dres: bjcczyta@o2.pl


3 komentarze: