wtorek, 4 kwietnia 2017

Małgorzata Łatka - WYWIAD

Dziś mam dla Was długo wyczekiwany wywiad z autorką "Kamfory".
Wstęp tutaj reszta oczywiście na portalu RzeczGustu. Zachęcam do lektury! Autorka ma dużo pracy tym bardziej się cieszę, że znalazła ona chwilę i odpowiedziała na moje pytania.


Zapraszam do lektury....

 
http://bjcdobryfilmijeszczelepszaksiazka.blogspot.com/2017/02/kamfora-magorzata-atka.html


Po sukcesie jaki Pani odniosła debiutem "Podpowiedź serca" napisała Pani "Kamforę". Co sprawiło, że z obyczajowej powieści przeniosła Pani się na kryminał?


Pierwsza książka była pewnego rodzaju testem, jak to w ogóle będzie. Kiedy powieść ukazała się na rynku wydawniczym, postanowiłam sprawdzić się w czymś innym. Podniosłam sobie poprzeczkę wybierając kryminał, który zresztą lubię i głównie czytam.

Co prywatnie czyta Małgorzata Łatka wieczorami?

A to jest pytanie, na które nie ma krótkiej odpowiedzi. Sięgam po różnorodną literaturę. Staram nie zamykać się w jednym gatunku, ale tak jak już wspomniałam, szczególnie zaczytuję się w powieściach kryminalnych. Niekwestionowanym mistrzem jest Jo Nesbo i jego seria o Harrym Holu. Tuż za nim Henning Mankell. Chętnie sięgam także po książki Bernarda Miniera, Pierre’a Lemaitre. Oprócz tego, niestety rzadziej niż bym chciała, czytam literaturę piękną. Zaczytuję się również w książkach o tematyce psychologicznej.

Czyta Pani recenzje blogerów? Szuka ich Pani sama, czy czeka aż ktoś prześle sam opinię o Pani książce?

Tak, staram się być na bieżąco. Jest to bardzo miłe, gdy czytelnicy czy blogerzy przesyłają mi swoje opinie, ale zdarza się, że wyszukuję je sama.

Jaką osobą prywatnie jest Małgorzata Łatka? Sobą :)

Co by Pani zrobiła gdyby się Pani obudziła w ciele mężczyzny?
Uszczypnęłabym się mocno, chcąc się szybko wybudzić ;)

...

Reszta na portalu serdecznie zapraszam!https://www.facebook.com/Ma%C5%82gorzata-%C5%81atka-1834536330114859/?ref=page_internal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz