wtorek, 14 marca 2017

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci. - Michael KoggeOto Newt, Tina, Queenie, Jacob i wielu, wielu innych bohaterów bogatej galerii postaci z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

W wyniku magicznego zamieszania brytyjski magizoolog Newt Skamander angażuje się w pogoń za fantastycznymi stworzeniami po całym Nowym Jorku. Newt musi odnaleźć uciekające zwierzęta, żeby wszystko wróciło do normy. Pomogą mu początkujący piekarz Jacob Kowalski oraz Tina i Queenie Goldstein, dwie czarownice pracujące dla Magicznego Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Spotkanie tak różnorodnych charakterów to początek przygody pełnej niespodziewanych zwrotów akcji, którą Newt zapamięta na bardzo długo.

Ale galeria postaci to nie tylko wstęp, którzy przypomina nam historię, ale dodatek, który ją wzbogaca, poszerza oraz idealnie układa wszelkie informacje w porządku  chronologicznym. To jest coś czego mi brakowało po obejrzeniu filmu. Jednak brakuje mi tu kilku szczegółów, ale już wiem, że niebawem opiszę książkę, która będzie idealnym uzupełnieniem tej pozycji :)
Poza postaciami mamy tu wiele pięknych scen z filmy, kilka plakatów, cytatów oraz ciekawostek. Wszelkie nowinki zawarte w tej książce uzupełniają już zdobyte informacje. Wydanie tej książki podnosi jej wartość. Twarda oprawa gwarantuje trwałość zawartości. Szkoda by było, żeby tak wspaniała książka zniszczyła się przy samym jej oglądaniu. Czytanie jej sprawia, że nasze oczy radują się przepięknymi scenami, ujęciami. Wierzcie mi, bądź nie, ale dla miłośników będzie to dodatek warty każdej ceny. Szkoda jednak, że wydano ją w skromniejszej wersji i nie połączono z przewodnikiem po filmie. Można było tu dodrukować kilkanaście stron, a całość wyglądała by przepięknie nie tylko na półce. Jednak ktoś zdecydował inaczej. Szkoda. Można było dopłacić 5zł i przy jednym zakupie dosiadać książkę, która w całości dopełni, wyjaśni, czy wzbogaci samą książkę czy film.Michael Kogge, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci, stron 144

Data premiery: 2016-11-18

Wydawnictwo Media Rodzina, 2016 

 

Za album dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina. Egzemplarz recenzencki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz